אודות

הפלטפורמה הייחודית מאפשרת ליועצים, מאמנים ומומחים לספק את שירותיהם באמצעות פגישות אישיות הנערכות בשיחות וידאו מאובטחות. הרעיון העומד מאחורי הפלטפורמה הוא להנגיש לכם את מיטב המומחים בישראל שיפגשו אתכם באופן אישי ויעבדו איתכם על כל תחום רלוונטי בחייכם, מומחים אשר מטרתם לתרום ולקדם אתכם בעולם האישי שלכם וגם כאלה שיקנו להם כלים להתמודדות עם מצבי לחץ ומצוקה שמפריעים לאושר ואיכות החיים שלכם כאן ועכשיו, במחיר מוזל.
שירות המומחים שלנו פועל באתר האינטרנט שלנו בכל מערכת הפעלה ובכל מכשיר: סלולרי, מחשב או טאבלט, ו ברמת אבטחה גבוהה, והוא ידידותי להפעלה הן למשתמש והן למומחה.

כל אחד יכול לבחור את המומחה שנכון בשבילו ולקבוע פגישה אישית בשיחת וידיאו בצורה פשוטה, בזמן שמתאים לו ועל הכורסה שנוחה לו. אין צורך בשום הבנה טכנולוגית או בהורדת תוכנה כלשהי למכשיר או למחשב לצורך קיום המפגשים.
המומחים שלנו מגיעים מתחומים שונים: טיפוליים – כמו פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים ויועצי זוגיות; ואלטרנטיביים – כמו נומרולוגים, אסטרולוגים ומתקשרים, ואפילו יועצים עסקיים או מנטורים…. בקיצור כל מה שאתם צריכים כאן ועכשיו.
מומחים שהצטרפו לשירות עברו בדיקה ואישור של מנהלי האתר. לכל מומחה יש עמוד מומחה שבו הוא מפרט את השכלתו, תחומי מומחיותו, ניסיונו המקצועי, תמונה וסרטון וידאו, ועלות השירות שלו. ההתקשרות עם המומחים היא במפגשי התנסות קצרים, מפגשים בודדים או בסדרת מפגשים, בהתאם לסווג המומחה והטיפול הנדרש.

איך השירות עובד

לאחר הליך רישום קצר וקליל, אתם יכולים להשתמש במנוע החיפוש שלנו ולציין כל דבר שעולה על רוחכם, מערכת החיפוש שלנו תמצא את המומחה המתאים.
המומחים הרלוונטיים יוצגו ותוכלו להיכנס לעמוד המומחה של כל אחד מהם ולהחליט איזה המומחה שמתאים לכם. לחילופין, תוכלו להיעזר בנו – מלאו שאלון קצר ואנחנו נתאים לכם מומחה בהתאם לצרכים שלכם.
מצאתם מומחה? עכשיו אתם יכולים לקבוע מפגשים אישיים בתוך יומן המומחה ומיד תקבלו בדוא״ל וגם בסמס אישור וקישור למפגש. לאחר כל מפגש תוכלו לשלוח הודעות למומחה שלכם ולכתוב חוות דעת על השירות שקיבלתם.
הכי קל שאפשר!